SKALNIK CUP 2016

12645265_1708905212684202_7774210173275831165_n
SKALNIK    CUP    2016

W dniu 14.02.2016 w szkole podstawowej w Łęcznie odbył się turniej ,, SKALNIM CUP 2016 ” dla rocznika 2005 r i młodsi .W turnieju rywalizoawało 8 drużyn, a mecze rozgrywano systemem każy z każdym . Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna SKALNKIA SULEJÓW I , która w klasyfikacji końcowej zajęła drugie miejsce ustęując tylko drużynie UKS Piotrcovia II

8-MGKS Skalnik Sulejów II 4pkt
Najlepszym zawodnikiem turnieju został grasz UKS Piotrcovia II Dawid Wachecki, strzelec 11 bramek.
Najlepszym bramkarzem turnieju został gracz MGKS Skalnik Sulejów Remigiusz Podlewski.
Najlepszym Zawodnikiem turnieju został gracz UKS Piotrcovia II Marcel Wojtasik.
Wyróżniono dwie zawodniczki: Hanię Czerwińską Skalnik i Katarzynę Chwastek Szczerbiec.
Puchary, medale i nagrody wręczyli Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Adam Stobiecki, Prezes OZPN Piotrków Tryb. Stanisław Sipa, Radny Michał Gaczkowski, Radny Sebastian Gaik, Dyrektor SP w Łęcznie Beata Purgał, Prezes MGKS Skalnik Sulejów Mariusz Krasoń oraz organizator turnieju Wice Prezes MGKS Skalnik Sulejów Mirosław Ściepłek.
Skład MGKS Skalnik Sulejów: Podlewski R, Kołek H, Wysmyk P, Albin J, Kowalski P, Kllas R, Kabziński D, Leśniczuk A, Konieczny D, Kędra Ł, Czerwińska H, Teodorski J, Krasoń J,Baliński O, Gaik B, Dęderski W, Kulbat K, Morawski T.
Trener:Jarosław Sarlej

Podziękowania dla sponsorów(UM Sulejów, Firma Wawel, KAJLUK www.spływysulejów, Piekarnia Chaładaj) oraz rodziców za pomoc w organizacji turnieju.